KDO JSEM?

Jmenuji se Lucie, je mi 24 let a jsem z Brna. Vystudovala jsem marketing, ve kterém momentálně i pracuji. Závodně se věnuji crossfitu a vzpírání. Na blogu chci promítat svůj život, ať už cvičím, jím, cestuji.. prostě žiji. A o tom to prostě všechno je!

IMG_2103

Se sportem jsem začala, když mi bylo 6 let a to aerobikem. Nejdřív to byl normální aerobik, asi v 11 letech jsem přešla na step aerobik a v 15 pak na sportovní aerobik. Párkrát jsme s týmem obhájili titul mistryň ČR. Ve svých 18 letech jsem se rozhodla aerobik nejen praktikovat, ale i trénovat. Po dobu 4 let jsem vedla tým nejšikovnějších aerobiček ve věku od 9 do 13 let.

Léta 2013, 2014 a 2015 jsem trávila ve Spojených státech. 2013 pouze jako turista, ale poslední dva roky jsem tam pokaždé zůstávala od června až do září a pracovala. Plno nových přátel, zkušeností a samozřejmě jazykové zlepšení. Tudíž si asi domyslíte, že naprosto miluji cestování! LA, New York, Miami, Paříž, Londýn, Portoriko, Bahamy… tak kam to bude příště?

IMG_7576.jpg

Při mém posledním pobytu v USA mě kamarád donutil jít s ním zkusit crossfit. A tam moje vášeň začala. Nyní trénuji pod vedením trenéra Michala Bohumela a v tělocvičně trávím momentálně denně cca 2 hodiny. Mám za sebou již několik závodů v crossfitové kategorii Elite a také jsem juniorskou vícemistryní 2016 ve vzpírání. A miluju to nadevše!

img_6807

V roce 2016 jsem byla finalistkou soutěže Miss Aerobik, která mi přinesla hodně zkušeností do života – jak těch dobrých, tak i špatných. 

15085588_10209612087513400_1755175612813921455_n

Miluji zdravou stravu a jídlo celkově. Zajímám se hodně o výživu – jak co se týče makro či mikronutrientů, tak i o tu sportovní (čti suplementy). 

Na mé „fitness“ cestě jsem sama prošla menší proměnou a řeknu jedno – ta cesta pro nikdy nekončí… a je neskutečně zábavná!

Jsem velký zastánce toho, dělat věci, které naše tělo neničí, stravovat se z rozumem, nezastávám žádné drastické diety a myslím, že člověk by měl pracovat především na seberozvoji, sebelásce a osobních vztazích. Sama jsem si prošla i co se týče psychiky nějakými těmi ne vždy pozitivními okamžiky a proto se snažím motivovat lidi žít zdravý životní styl, hýbat se, jíst s rozumem a mít se rád 🙂 

IMG_9552.jpg

A dál už nic psát nebudu… protože už bych pak asi ani neměla o čem psát na blogu! 😀

Jsem hodně aktivní předevím na Instagramu a čas od času i na mém kanále Youtube.

Papa, L. ❤

2 Replies to “KDO JSEM?”

    1. Ano, beru od MyProtein tuto: eshop.aktin.cz/myprotein-msm-glucosamine-chondroitin 🙂 Účinek sice posoudit asi nedokáži, ale byla mi doporučena od odborníka, tak snad mi ty klouby budou dlouho sloužit!

      To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s