AKTIN MEET-UP / This is getting emotional!

Když jsme se v Aktinu rozhodli spustit další kolo soutěže #makamnasobe, věděli jsme, že tomu ještě něco chybí. Něco, co by tu soutěž ozvláštnilo od prvního kola více a něco, co by tomu zároveň přidalo ještě další hodnotu. Když jsem o tom snad desátý večer při usínání přemýšlela, secvaklo mi první s posledním a říkám si: „Proč se pak se všemi nepotkat osobně?“

Pokud jste soutěže sledovali alespoň trošku tak víte, že se zapojily stovky aktivních slečen a že jsme za měsíc dosáhli přes 8000 (ano 8 tisíc!) označení hashtagu. Už od začátku jsme tušili, že bude mít soutěž větší dosah než naposledy a pozvat všechny účastnice na aktiňácké setkání by bylo nereálne. Budiž tomu prvních 30 zapojených. 

Duben utekl a my s týmem zajistili první poslední na první oficiální aktiňácký meet&greet, který se měl konat v Praze 13. května 2017. Když už ale jedeme na odpoledne do Prahy, tak by to chtělo něco vytáhnout i z toho dopoledne, ne? Uspořádali jsme tedy i společný trénink pro všechny aktiňácké sportovkyně a  influencerky.

V sobotu ráno jsme tedy nabalili mé pidiauto prvním posledním a vyrazili směr Fitness Bitevní pole. Já, Míša i Jirka – náš celý marketingový tým. Foťáky, kamery nachystané. Tříhodinový společný trénink, natáčení a focení v kombinaci se sluníčky Barunkou, Simčou, Míšou, Kačkou a Terkou, byl BOŽÍ! Nejdřív jsme měly hodinovou lekci základů vzpírání (ehm, pod čím vedením asi?:D), aby si holky vyzkoušely zase trošku něco jiného a následně nás Míša zničila lekcí Insanity. 

IMG_4651

Hodiny hlásily poledne a my tak měli dvě hodiny na přesun do Kavárny co hledá jméno a nachystání celé pronajaté místnosti na onen meet&greet. Příprava projektoru, stolů, krájení ochutnávek atd atd. Ještěže jsou holky tak zlaté a nenechaly nás v tom vůbec samotné, všichni jsme se do toho pustili a okolo půl 2 bylo vše připravené. Včetně božského cateringu, který nám zajistila přímo Kavárna co hledá jméno.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Teď se pojďme vrátit ještě trošku do minulosti. Když jsme začali akci plánovat, bylo nám jasné, že bude třeba vymyslet i nějaký program, aby to nedopadlo tak, že budou všichni sedět kolem stolu a stydět se spolu mluvit. Původně jsme chtěli, aby nám Jenda Caha udělal krátkou přednášku o výživě, ale když kvůli soutěži odpadl, padlo to na moje triko. Nějakou dobu jsme se snažili vymyslet, o čem bych vlastně měla mluvit. Jasný, mohla bych říct něco ve smyslu mých videí o základech výživy, makrech atd. Zajímalo by je to ale? Nebyly by to třeba věci, které už dávno ví? 

Nakonec přišel šéf s tím, že mám mluvit o sobě a Aktinu. Chvíli mi to šrotovalo hlavou ve smyslu: Jej, to je blbý. Nebudu mluvit sama o sobě, ne? Pak mi to ale začalo dávat smysl. Holky na meet&greetu se do soutěže zapojily přes Instagram, tudíž přes kanál, který jsem vlastně od začátku měla na starosti já. Vymysleli jsme tedy prezentaci, která měla čtyři části o mě – moji cestu ke crossfitu a vzpírání, ke zdravé stravě, ke blogu a sociálním sítím a nakonec k Aktinu, následované pak několika slidy o Aktinu, jak to vše začalo, jak jsem začínala dělat FB a IG, jak jsme začali spolupracovat s holkama, jaké jsou naše vize, hodnoty. Vše zakončeno panelovou diskuzí o suplementech.

Prezentaci jsem si chystala snad dva týdny. Věděla jsem, že ji enchci mít naučenou a že to chci říkat přirozeně, ale zároveň cca tušit, co u jakého slidu chci říct. Zaplnila jsem ji obrázky a v pátek večer začala být značně nervózní. V sobotu po obědě jsem to už cítila dost.

P5130211.jpg

Holky se začaly scházet, většina se samozřejmě neznala, takže ze začátku nikdo moc nemluvil. Ale s tímto já problém nemám, takže jsem kecala se všema o tom, odkud přijely, jak dlouho Aktin znají atd. Jakmile jsme se sešly všechny, přišel i můj čas. A teď vám přísahám – mluvila jsem asi 5 minut a to, jakým způsobem holky poslouchaly, přikyvovaly, usmívaly se, jednoduše se zapojily, ze mě naprosto vše spláchlo a já se rozkecala. Přirozeně, upřímně a docela rozsáhle. Úroveň interakce byla neskutečná, holky byly tak skvělé a došly jsme k takovým tématům, že mi to až slzy do očí vehnalo.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hodinu a čtvrt. Ano, takhle dlouho trvala má prezentace a bylo to naprosto BOŽÍ! Navíc to byl takový icebreaker, že mě to samotnou překvapilo. Po skončení prezentace už se bavila každá s každou, já poznala 20 neskutečných usměvavých pozitiviních krásných slečen a upřímně jsem nechtěla, aby ta chvíle skončila. Dokonce jsme dostaly od jedné z účastnic Haničky dárek v podobě lžičky se zdobením ČINKY, která je naprosto #cuteAF.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bylo to neskutečný, ta komunita, atmosféra, vše spojené s projektem, za kterým si stojím ve všech jeho hodnotách, něco, na čem denně pracuji, podílím se dohromady s celým týmem, něco, co se nám podařilo a daří budovat, něco, co má smysl, vizi a budoucnost. To je něco, za co jsem tak neskutečně vděčná, za všechny ty lidi okolo – a teď mluvím nejen o tom, co je na povrchu, na Instáčku a na akcích tohoto typu. Mluvím o celém projektu ať už je to brigáník ve skladu, prodavačka na prodejně, kolegyně v kanclu, co se stará o eshop, šéf, marketingový tým nebo ona fotečka na Instáček. VŠECHNO! A i když to s sebou občas nese i nějaké ty problémy a jejich řešení, vše zvládneme. A proč? Protože přes překážky ke hvězdám! ❤

Pokud byste se chtěli víc mrknout, jak celý den probíhal, tak jsem dokonce natočila vlogííísek, ze kterého úsměvy, srdíčka, jednorožci, zdravý životní styl, duhy atd. jen a jen srší!

Děkuju ještě jednou všem, kteří se do akce zapojily za tak skvělý den! 

A ještě přikládám nějaké fotečky:) Mějte se krásně!

Papa, L. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Srdíčko ❤

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Srdíčko milionkrát ❤

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s