PHOTOSHOOT S BENEM & OBLÍBENÉ PODCASTY

Že co? Asi by mě nikdy nenapadlo, že napíšu takový nadpis článku. Opravdu nikdy. Začneme ale pěkně od začátku.

Většina z vás asi ví, že mě dlouhodobě sponzoruje značka Reebok a už jsem toho díky nim i plno zažila. Jako příklad bych mohla uvést Reebok Crossfit Výzvu, kdy jsem po 5 týdnů vedla úplného nováčka k jeho (v mém případě tedy jejím) prvním crossfitovým závodům nebo uvedení nových Nano 7 na český trh a s tím i spojené promo fotky, videa a workout. 

untitled (1036 of 129).jpg

Když mi před asi 5-ti týdny zazvonil jeden pátek dopoledne v práci telefon, očekávala jsem nějaký pracovní hovor. Když mi Michal z agentury, která má na starosti PR Reeboku, do telefonu vyklopil onu nabídku, byla jsem nejdřív docela v šoku.

„Neměla by jsi zájem nafotit kampaň a promo fotky pro Reebok a A3 Sport? Mimochodem s Benem Cristovao?“, myslela jsem si nejdřív, že si ze mě dělá srandu. „Jako jen já a on?“ „No ano. Ty. On. Ty a on.“, zněla odpověď, to si doteď pamatuju 😀 Každopádně jsem samozřejmě kývla. 

IMG_1207.jpg

Dvakrát jsem si následně ověřila, že se mi to nezdálo a že je tomu opravdu tak. Termín zatím zůstal otevřený a já si myslela, že mám ještě tak 2 měsíce, protože se to nezdálo nějak akutní. Jako první, co mi vykočilo na mysl (no jo.. klasická holka) bylo, že se musím do té doby dát po #YOLO zimě, s častými večeřemi v restauracích a minimem spánku, zpátky do formy.

Takže jsem nastolila „minicut“ a nečekala, že za dva týdny mi ve středu zazvoní telefon s informací, že v pondělí se jde na to v pražském Crossfit Ironland. Na víkend jsem dokonce měla Prahu naplánovanou, takže mi to do sebe krásně zapadlo. Až na to, že minicut jsem uplně nestihla 😀 A jestli stihla tak opravdu MINI-MINIminicut. Ale tak, #whocares, popravdě mě to nějak netížilo. 

V pondělí 13.3. jsem tak stála nastoupená v 8 ráno na značkách. Nejdřív si mě vzala do parády vizážistka/kadeřnice, pak se na mě přišel podívat kameraman a vypadlo z něj jen: „Vůbec se neleskne, musíme ji něčím pomazat, ať vypadá zpoceně. A tak padla první vrsva rozjasňovače na můj obličej a hydratačního krému na celé mé tělo.

IMG_1911

Pomohli mi nahodit první outfit a šlo se na to. Druhá vrstva krému. Vše bylo naplánované, dopoledne jsem fotila já sama, po obědě s Benem a navečer Ben sám. Jeden outfit střídal druhý, nejdřív jsme fotili činku, pak funkční trénink, běhání, jógu a nakonec strečink. Druhá vrstva hydratačního krému střídala dvacátou, já měnila jeden hezký oufit za ještě hezčí a po 4 hodinách, kdy se o mě staral snad 10ti členný štáb, jsme měli samostatné fotky dofocené.

IMG_1944.jpg

Asi nejoblíbenější outfit!

Po společném obědě, který byl Benovi přizpůsobený na veganský způsob (ale tapikový puding neurazí ani mně), jsme uháněli fotit. A řeknu vám jedno – byla to neskutečná zábava! Po chvíli jsme už házeli jokes, zhazovali se z kruhů a já učila Bena vzpírat:D 

IMG_1952.jpg

Malý #sneakpeek.

Focení, které pro mě mělo sice končit ve 2, skončilo nakonec ve 4, ale vůbec mi to nevadilo. Protože to bylo skvělý! Super atmosféra, moc příjemní lidi, profesionální přístup, žádné přehnaně nastavované fotky, pózy ani výrazy, jednoduše cvičení a „focused“ výraz … takový ty věci, co mi docela jdou:D Navíc se o mě starali. Jako fakt hodně. Že jsem si připadala jako princezna nebo nějaká star, no nekecám. Nestěžovala jsem si!

Navíc takhle hydratovanou pokožku jsem neměla tak 5 let.

HAHA. 

Popravdě jsem už na výsledek opravdu dost zvědavá, podle všeho by měly být především pro web A3 Sportu a Reeboku, ale také na sociální sítě apod. Taky si myslím, že budou opravdu povedené. Doufám, že mi pošlou i „behind the scenes“ fotky, protože vím moc dobře, že tam padlo několik momentek, u kterých by byla opravdu škoda, kdyby upadly v zapomnění.

IMG_1943.jpg

Po dofocení padlo velký kafe a čekala mě cesta do Brna plná podcastů. Momentálně na nich teď trávím každou volnou chvíli ať už v autě (a že jsem se v poslední době docela najezdila), tak i při běhu, procházkách atd. Momentálně si ujíždím především na fitness podcastech o výživě a cvičení. Většina dílů má okolo hodiny, poslouchám pouze anglické, takže ti z vás, kteří z angličtinou bojují, zde asi moc přínosných informací nenajdou.

Pár tipů na mé oblíbené:

  • Iraki Nutrition Podcast – Hosti odborníci, témata od hubnutí pro ženy až po načasování jídel, dávkování proteinu, sacharidů až po poruchy příjmu potravy či různé suplementy.
  • Bucci Radio – Kdo z vás sleduje na Youtube americké fitnessky, určitě zná Amandu Bucci. Ta momentálně rozjíždí i své podcasty s hromadou zajímavých témat a hostů. Navíc to má ta holka v hlavě docela v pořádku a to se v dnešní době cení!
  • IceCream4PRs – Podcast kanadského Youtubera Jeffa Nipparda a opět plno témat, která jsou mi dost blízká. Od flexibilního stravování přes reverzní dietu až po rozebrání suplementů, makronutrientů a plno dalšího. 
  • Sigma Nutrition – Zde se chodí i hodně do hloubky co se týče výživy pro různé sporty, doporučení a odborné názory. Za mě moc super!

Dále mám zadaných plno dalších odběrů (Muscle For Life, Mindset With Muscle a další), ale zatím jsem ještě neposlouchala žádný díl, proto nechci nic doporučovat, dokud nevyzkouším.

Podcasty poslouchám přímo na Apple aplikaci Podcasts, ale vím, že plno z nich jde dohledat i na Youtube. 

Posloucháte podcasty? Máte pro mě tipy na nějaké dobré, které si nesmím nechat ujít?

Mějte se krásně, L. ❤

IMG_1941.jpg

Coming soon!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s