MISS AEROBIK (UN)COVERED

Nevím, zda jste trošku sledovali mé loňské snahy přiblížit vám co nejvíc svoji cestu touto soutěží. Proběhlo pár článků, videí, snažila jsem se být upřímná. Což se asi nedělá nebo dělat nemá:D Nemyslím si, že jsem do světa šířila nějaké hrozné věci, ale i tak jsem byla nucena organizačním týmem soutěže své vlogy z finálového soustředění a samotného finále stáhnout. O tom ale asi už víte. Počkala jsem proto, až to všechno tak nějak utichne, z videa odstranila naprosto všechny komentáře o organizaci a průběhu soutěže a nechala tam jen záběry o srandě s holkama, o tom, jak jsme si to užily a jak to vlastně proběhlo. Bez nějakých pocitů či „interních“ informací.

Přišla mi totiž škoda ty videa smazat, plno záběrů je přece jen neškodných a tak jsem z nich jen vytvořila takové nezávadné verze, abychom si s holkama mohly ty vzpomínky uchovat alespoň takhle. Chtělo to ale čas, nechat to vše trošku uležet, abych třeba nedráždila hada bosou nohou, i když jsem už odtam opravdu vše, co by snad někomu mohlo vadit, oddělala. 

Jak tak ty videa zpětně upravuji, uvědomuji si, jak je to šíleně dávno. Vždyť to bude už čtvrt roku!! To tak neskutečně letí. Přijdu si za toho čtvrt roku uplně jiná:D Napsala bych dospělejší, ale.. pff. Nebudeme přehánět! 

Video z prvních dvou dní soustředění:

Video z konce soustředění a samotného finálového večera:

 

Popravdě mi to od konce Miss už přijde jako věčnost. A taky se o tom už ani moc rozkecávat nechci, je to už opravdu dávno! Takže řeknu akorát: Tady máte rozhodně ne UNCOVERED verze videí o finálovém soustředění a samotném finále a my s holkama si takhle můžeme aspoň částečně uchovat vzpomínky na společný čas 🙂

A prozradím jedno.. už brzy se můžete těšit na další (rozhodně ne s křížkem po funuse:D ehm.. nebo tak jo) video! 

Mějte se krásně! 

L.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s