Kde jsi, Lucie?

Poslední článek v listopadu, poslední video v listopadu.. tedy listopadová poslední videa jsem musela z důvodu „uvádění přehnaných a nepravdivých informací ohledně soutěže Miss Aerobik“ smazat. Ale k tomuto tématu už se vyjadřovat nebudu, to už mě naštěstí za ten měsíc přešlo a zabývat se tím opravdu nemá cenu. Jinak se ale po mě docela slehla v blogové sféře zem, že?

Listopad byl náročný, Miss Aerobik, MČR ve vzpírání, docela velký kalorický deficit a hlava neustále zapnutá na 100 %. Rozhozené nálady, nebudu lhát, že i rozhozené priority a když jsem odvzpírala mistrák, potřebovala jsem vypnout. Myslela jsem, že mi bude stačit pár týdnů a budu ready se vrátit do kolejí. Ale ne. Natáčení ani psaní článků mi nechybělo, na Instagramu jsme všichni byli nadále ve spojení a mě to tak stačilo. Vlastně se odvážím i říct, že mi to tak pořád stačí. Promýšlela jsem co a jak dál, kam se chci ubírat, jak moc chci někoho pouštět do svého soukromí a asi jsem došla na výsledek, proto vlastně zase píšu článek.

Na videa mi chodí denně několik dotazů. „Kdy bude další?“, „Proč netočíš?“ atd. atd. Videa nejspíš budou. Kdy? To netuším, možná za měsíc a možná za rok. Každopádně původní koncept videí už se nevrátí. Něco podobného se stane i u článků. Ale neděste se, pořád jsem to já, jen prostě jemně omezím to, co publikuji a o čem mluvím. A mým hlavním cílem je přestat mluvit o SOBĚ a začít vás a vlastně i sebe trošku vzdělávat. Chtěla bych se tedy ubírat směrem, který vás u mě stejně vždy nejvíc zajímal a to je strava a cvičení. 

Samozřejmě nějaké to soukromí vždy do článků vnesu, chci se s vámi nadále dělit o zážitky ze závodů, výletů atd., ale zároveň bych chtěla, aby vám moje článeky přinášely i nějakou tu přidanou hodnotu. Aby to už nikdy nebylo: „Jéé ahoj děcka, dneska jsem byla na brunchi , koupila jsem si nový legíny a byla v té a v té kavárně.“ Teda… takové články u mě asi nikdy nebyly, ale pevně věřím, že víte, co tím myslím a na co narážím. Malou dávku hejtu u mě taky vždy najdete, to se nebojte, někde to ventilovat musím:D Alá #kardionalačno a zázračné hubnoucí pilulky.. 

Pokud se ptáte, co se se mnou vlastně ty dva měsíce dělo, jestli jsem jen ležela na gauči a jedla nebo mě snad zavřel někdo do sklepa a dva měsíce mučil (jo, takovej příběh jsem už někde v poslední době slyšela..:D), tak to tak není. Teda jedla jsem, to jo. Víc něž obvykle. Ale co všechno se dělo, jak to mám teď s tréninky, jídlem, prací, závoděním atd, se dozvíte už v dalším článku, protože vás chci aspoň zpětně trošku uvést do děje, aby vám to všechno přece jen dávalo trošku větší smysl. 

V notebooku mám pořád ještě videa z MČR a o odvodňování, která jsem nikdy nesestříhala. Měli byste pořád zájem vidět, jak to všechno bylo? 🙂

A na první pořádný článek se už můžete těšit brzo, protože vám tímto slibuju, že BUDE.

Mějte se krásně a komu jsem ještě nepopřála přes IG nebo FB, tak – ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

Papa, L.

IMG_8399.jpg

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s