SOUSTŘEDĚNÍ MISS AEROBIK

Měsíc se sešel s měsícem, tedy spíše.. týden se sešel s týdnem a s holkama nás minulý víkend čekalo už předposlední soustředění s Miss Aerobik. To to ale letí.. to je opravdu neskutečné. Když se nad tím tak zamyslím, tak je to už vlastně skoro třičtvrtě roku od chvíle, kdy jsem se do soutěže přihlásila. To snad ani není možné!

Vše už se nám docela chýlí ke konci, ale s tím je spojeno jedno – začíná přicházet nervozitka. Nejen od nás, finalistek, ale také od organizátorů, choreografů, štábu, no prostě ze všech stran. Sestava na plavky? Nedodělaná. Úvodní sestava? V tom máme guláš. Jednotlivé sestavy? Na to máme času dost. Počkat, sakriš.. nemáme! Proto jsme se v sobotu ráno vydaly s holkama směr Průhonice v Praze, kde se konalo celé víkendové soustředění. Předposlední. Pak už jen 4 dny (pátek-pondělí) za dva týdny, na které rovnou v pondělí navazuje i finále v hotelu Olšanka. A je konec. Konec opravdu dlouhé cesty, která mi toho dost dala. Ale taky vzala (aneb nemožnost startovat na závodech v Rakousku, kam jsem se kvalifikovala a tak dále.) Naštěstí se ale soutěže pořád drží více těch pozitivních věcí.. a zkušeností:)

14610906_1211675972228191_7392320565267102264_n

Harmonogram na soustředění jsme dostaly pár dní před odjezdem a mě bylo jasné, že to uplně #easy nebude. Cvičení, cvičení, podpatky, cvičení, focení, podpatky, natáčení, cvičení. A ještě? Hodně cvičení. Co mě ale drželo nas vodou byla slibovaná slavnostní večeře v sobotu a také příslib krásného hotelu na přenocování. Což jsme po posledním přenocování na soustředění v nějaké ukrajinské ubytovně opravdu ocenily:D

Když jsem holkám oznámila, že plánuju ze soustředění udělat vlog, byly docela happy. „Joo, budu na bloguu!“, „Já chci být taky na blogu!“, byly klasické reakce. No nejsou sladké?:D ❤ A díky nim jsem si ten víkend taky nejvíc užila. Sice to bylo náročné, cvičily jsme snad 7 hodin v kuse oba dny, bolely mě kolena, šlapky, stehna, měla jsem hlad a chvílemi chtěla utéct domů. Ale ta sranda s holkama, pokec, nový tričko od Nike a nevím co ještě byly věci, které mě držely.. a dokonce i v dobré náladičce! 

IMG_4805.jpg

Přišlo i na zkoušení šatů na finále a já jsem z těch svých naprosto nadšená. Měla jsem z toho hrozný strach, protože když jsme šaty od šikovné Terezky Sabáčkové zkoušely na letním soustředění v Hulíně, jen jediné jsem dopla přes svá „větší“ záda a proto jsem si ani nemohla vybrat. Tentokrát mi ale padly jako ulité a ta sukně? Bože! ❤ Co na ně říkáte? 

IMG_4759.jpg

IMG_4742.jpg

V sobotu večer se konala slibovaná slavnostní večeře se sponzory, tombola o krásné (haha) ceny a my se s holkama vydaly ještě nakonec i zatrsat do jednoho klubu na Václaváku. Trošku šampaňského a ve 2 hodiny v posteli, abychom vůbec přežily neděli. V neděli jsme nejen cvičily, ale také natáčely takové krátké vtipné scénky, které se budou promítat přímo na finále. A já si myslím, že to bude opravdu podívaná. Hodně z vás mi psalo ohledně lístků, takže pokud má někdo stále zájem, lístky jsou ještě určitě dostupné! Stačí napsat na info@missaerobik.cz a domluvit se:))

Jak celé soustředění probíhalo, malé střípky a zážitky můžete vidět na novém videu, které mě upřímně fakt docela baví. Hlavně u stříhání jsem se teda docela nasmála. Kompilaci vtipných scén a hlášek můžete vidět rovnou na začátku:D

Jinak už si ani nepamatuju, pokud jsem vám vůbec psala o tom, že je už spuštěné hlasování o Miss Sympatie. Pokud byste do něj chtěli taky zasáhnout, ať už hlasem pro mě nebo pro jinou kočku, co je vám sympatická (všechny si to zaslouží), tak můžete hlasovat následovně:

  • Posílejte SMS ve tvaru AEROBIK 1 (s mezerou) na číslo 900 03 03. Cena 1 SMS je 3 Kč včetně DPH.
  • Na webu Aerobic.cz
  • Na Facebooku

Za všechny hlasy vám moc děkuju!

No a příště se, co se týče Miss, můžete těšit už na finále a na výsledky. Sama jsem moooc zvědavá, jak to dopadne:)

Krásný prodloužený víkend všem!

Papa, L.

img_4739

 

2 Replies to “SOUSTŘEDĚNÍ MISS AEROBIK”

  1. Video zo sústredenia som už videla na tvojom youtube kanále a moc sa mi páčilo. Objavila som ťa len nedávno, ale tvoje videa ma moc moc bavia. Všetky ste veľmi sympatické dievčiny a držím vám palce.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s