A TO UŽ NEBUDEŠ PSÁT BLOG?

Je to nějaká doba, co jsem přidala poslední článek. A ano, cítím se vůči blogu špatně. Jak kdybych ho podváděla s Youtube. Musím ale říct, že mi to nyní vyhovuje víc.

Jak asi většina z vás ví, dala jsem se na natáčení videí, vlogů, povídání a tak dále a tak dále. Musím totiž říct, že mě to jaksi baví víc, přijde mi to živější, dokážu mnohem lépe popsat své pocity, rychleji vysvětlit věci, které by mi na blogu trvaly vysvětlovat hodně dlouho. Rozhodně ale nechci, aby blog upadl do zapomnění. 

Skrz přípravu na Miss a na MČR ve vzpírání, práci, školu atd. se ale nedá jednoduše zvládat všechno. Určitě chci blog nadále uchovat, na receptíky, na dny, kdy prostě nebudu mít chuť natáčet a jen se prostě rozepsat. V současné chvíli ale určitě plánuji hlavně natáčet a přinášet vám všechny nové informace tímto prostřednictvím. 

Chodí mi zprávy jako „Určitě natáčej dál!! Chceme víc a víc videí“ a musím říct, že je jich tak 100x víc než zprávy typu „Plánuješ ještě psát články? Chceme články!“, což je i jeden z v důvodu proč prostě nyní plánuji víc natáčet. Když mě to baví víc a očividně i vás, tak proč se od toho odklánět? :)) Chtěla bych vám ale vždy každé video na blogu alespoň uvést, což je něco, pro co jsem se dnes ráno rozhodla! 

Od posledního uvedení videa totiž uběhlo několik týdnů a na mém Youtube kanálu jich už pořááádná hromádka přibyla. A je dost možné, že o tom pár z vás ještě neví a myslí si, že pomalu upadám v zapomnění nebo ležím někde mrtvá pod činkou nebo hrazdou. Ale tomu tak není! 😀

Proto vám jen chci dát vědět, že stále žiju a možná i víc otevřeně než kdy jindy, jelikož moje videa jsou opravdu a čistě upřímná a snažím se v nich poskytnout co nejvíce informací. I své bláznivosti. Zprávy typu „Hele na čem jedeš?“ už mě ani neudivují. A moje odpověď? „No na endorfinech přeci!“ Protože sport je prostě láska:))

Berte to jen jako taková oznámení, že blog rozhodně nechci nechat upadnout v zapomnění, ale v současné době mi vyhovuje natáčení víc, baví mě to, baví to vás, všechno se to tak nějak rozjíždí a mě se to lííííbí! Ale videjka začnu uvádět i tu, třeba se k některému někdy i rozepíšu. Ale to nechám v rukou osudu 🙂

A kdo mě ještě neodebírá na YT tak uhánějte na můj kanál – https://www.youtube.com/channel/UCb3bob8y75uKqfBpkkSl95g a odebírat! 😛 Protože pak už vám opravdu vůůbec nic neuteče. A budete vědět všechno, co jste kdy vědět chtěli… nebo nechtěli! 😀

O mé přípravě na Miss, MČR ve vzpírání, o tom, jak teď jím, ukázky mého „Full day of eating“, o závodech, krizích… no prostě úúúplně o všem:) 

Jako například v mém posledním videu, kdy jsem byla po 4 měsících opět na Inbody měření a rozebírám v něm své výsledky, progress i plány do budoucna! 

Vyhovuje vám, že více natáčím? Nebo vám chybí články? 

Určitě mi dejte do komentářů vědět! :*

Papa, L.

PA190082.jpg

2 Replies to “A TO UŽ NEBUDEŠ PSÁT BLOG?”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s