VLOG / ITALY & CROSSFIT

Dva týdny stříhání a vlog je na světě! Tedy, pokud se to ještě vlogem dá vůbec nazvat. Je to už spíše takový dokument, jelikož video má skoro 25 minut. Za to se vám předem omlouvám:D Byla jsem hold ukecaná a za ten týden v Itálii se toho stalo tolik, že jsem to všechno musela zdokumentovat. Protože si nedokáži představit, že bych tak boží závody a ještě k tomu všechno to cestování, výletování, kafíčkování, opalování a všechno ostatní dokázala zdokumentovat třeba do 9-minutového videa. No way! To bych prostě nedala.

Každopádně nečekejte video plné úžasných a krásných záběrů. Čekejte spíše na ukecané záběry mého nenamalovaného já v 7 ráno, zpoceného já mezi workouty a tak dále. Sama jsem ani nevěděla, že jsem tak ukecaná a že jsem si z Itálie dovezla tolik „povídacích“ záběrů. A to vám raději ani nebudu říkat, jak moc jsem to musela prostříhávat a kolik jsem jich vlastně ani nepoužila. 

Článek o Itálii už jste všichni viděli, o tom jak jsme se tam vlastně měli. Popsala jsem vám snad všechno, ukázala hromady fotek a vylila si srdíčko, jak moc chci zpět. To se nezměnilo! Co jsem ale naprosto vynechala, jsou závody. Zatím nejlepší závody, na kterých jsem kdy byla. Naprosto profesionální přístup, víceméně bezchybná organizace (až na jejich neznalost angličtiny:D – o tom za chvíli), pláž, krásná těla (#hmm), skvělá WOD a prostě všechno skvělý.

Ze závodů mám bohužel záběrů jen strašně málo (ehm, až na ty ukecaný), jelikož jsem.. no.. závodila:D V sobotu závodila naše kategorie OPEN a v neděli jsme pak šli fandit Elite a Masters kategorii. Ani nevím, který den byl lepší. Jo tak vím. Ale i neděle byla naprostá bomba. Motivační bomba. 

Celé závody byly vysílané „Live“ a celý přenos je uchovaný na YT, kdyby se někdo z vás chtěl podívat na krátký 7-hodinový záznam, jak to vlastně vypadalo. Všichni chcete, žee? Každopádně tento záznam najdete ZDE. A ti z vás, které to zas tak nezajímá (#dontblameyou), se můžou na pár záběrů z live kamer těšit i v mém videu. Slzičky radosti a tááák.

Co se týče té angličtiny, kdyby jste to jen viděli. Bylo nám řečeno, že je tam vlastně jen 10% závodníků z jiné země, takže na angličtinu uplně nárok nemáme. Oukej. Poslouchat ale v pátek briefingy ohledně závodních workoutů v italštině.. no.. to uplně nechceš. Měli jsme velké štěstí, že hlavní judges (=rozhodčí) nebyli italové, takže mluvili anglicky. A tam zase měli problém italští závodníci. Už samotný briefing byl tedy plný tlumočníků, divných dotazů a nedorozumění. Ach ty jazykové bariéry.

V sobotu to bylo ale ještě zajímavější. Jelikož může při závodění nastat jakákoliv komplikace, možnost dorozumět se se svým rozhodčím je docela nutná. Proto vždycky, když mi před workoutem byl přidělený rozhodčí, má první slova byla: „English“. V 9 z 10 případů následoval jen vyplašený pohled, rozhlédnutí se a úprk. Ano, rozhodčí prostě utekl. Takže to dopadalo tak, že všichni měly svého judge a jen my 3 češky tam seděly samy a jen se smály. Naštěstí se vždy našel někdo alespoň maličko jazykově vzdělaný, kdo se nás ujal.

To stejné vyhlášení. To třeba nepochopím. Vyhlašují někoho, kdo očividně podle jména (Minářová) není uplně italského původu.. a vyhlašují ho v italštině:D A pak se diví, že jim nikdo nepřijde? Já si tam někde chytala lelky. Ale zase – o to větší to pak bylo překváápko.

Ani nevíte, kolik záběrů lituji, že jsem nenatočila. To by se pak to video dělalo úplně jinak. Na 100% s ním totiž spokojená nejsem, je tam tak moc kecání, že mám strach, že to přeci nemůže vůbec nikoho bavit! Proto budu hrozně ráda, když mi dáte nějakou zpětnou vazbu, jak se vám to líbilo, abych věděla, co do příště měnit a na co se zaměřit:))

Video najdete ZDE na mém YT kanálu.

Jo a tentokrát s hudbou, která se spustí i na počítačích. Jásáme!

Přikládám ještě pár fotek ze závodů a tímto uzavírám celou kapitolu Lucie v Itálii, o které jste toho už slyšeli moc a moc!

Mějte se nádherně, krásný víkend a dejte mi prosím vědět, co říkáte na to, když moc mluvím! 😀

Papa,  L.

BTW – Jaksi jsem si v poslední době až moc oblíbila slovo boží. Zkuste se na to chvíli soutředit. Protože kdo zvládne napočítat, kolikrát jsem to slovo ve videu použila, má u mě zlatýho bludišťáka!!:D

IMG_8404

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_8402

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_8403

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_7867

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_7866

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s