ITALIAN VACATION

Lucie, žiješ? Ani se to tak v poslední době nezdá, že? Ticho po pěšině, jelikož jsem se nezastavila. Víceméně doslova. Přes 20 dní mimo Brno, závodění, cvičení, slunění se, Miss Aerobik soustředění, Itálie. To byl víceméně můj červenec. A já se vám nejvíc omlouvám, že jsem byla na blogu tak moc neaktivní. Musím to všechno napravit! A to co nejrychleji:)

Chystám o všem články a co především – chystám video o Itálii. Takže pokud jste se těšili na  dlouhatánský článek plný dojmů, tak vás zklamu. Ale možná přinesu něco ještě lepšího – všechny dojmy a zážitky přenesené mnohem aktuálněji a opravdověji na videu. Ten nejbožejší týden. Video stříhám každý večer a nebojte se – bude brzy!

V tomto článku chci dát závody bokem a spíše podělit o nějaké fotečky z města, o outfit a o jednu věc, na kterou z Itálie vzpomínám strašně ráda, a kterou jsem natáčela (bohužel) uplně minimálně, a tou jsou naše večerní procházky po Monopoli. Pro ty, co neví, co jsem vlastně v té Itálii dělala – měli jsme tam crossfitové závody, na které jsem se kvalifikovala a závodní víkend jsme si o pár dní protáhly a udělaly si z toho vlastně takovou dovču. Jelikož k moři se už asi v létě nedostanu. #brečím 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Naše dovolená byla dost aktivní. A to nemluvím jen o závodech. Každý den jsme nachodily hrozně moc kilometrů jak po městě, tak i mezi městy. Po kávičkách, plážích nebo jen tak na výletě. Však si počkejte na video, ono to tam všechno bude. Na co ale z Itálie vzpomínám strašně ráda a co jsem natáčela (bohužel) uplně minimálně, jsou naše večerní procházky po Monopoli. Každý večer jsme našly energii se jít projít po městě. Možná to ani nebyla naše energie, ale energie z toho města. Ta byla neskutečná. Bydlely jsme přímo v historickém centru města, v takových těch úzkých bílých uličkách s balkóny a nadávajícími italy. No co vám budu povídat, to byla taková krása!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Další motivací večerních procházek byla samozřejmě i večeře a zmrzlina. Say whaat? Ano, měla jsem zmrzlinu. A měla jsem těstoviny a pizzu. Ukřižujte mě! Na dovolené jsem si prostě nastavila takový mód, že jsme jedla s rozumem, ale zároveň chtěla vyzkoušet aspoň nějaké italské specialitky. Jedla jsem zdravě, ale na večeře se chodilo ven a zmrzlinkovat. Dovezla jsem si sice 3 kg nahoře, asi hlavně protože moje tělo není na větší přísun sacharidů zvyklé, ale stálo mi to za to:D Navíc budu dva šílené tréninkové týdny a je o zpátky dole. Tak co řešit:))

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Aneb „slavíme závody“ večeře. Jsi v Itálii, tak proč si nedát pořádný burger!:D
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Na burger jsme čekali hodinu. Na lačný žaludek, po celém dni závodění, jeden Spritz a je vystaráno!:D

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Co jsem v Itálii milovala neskutečně moc, bylo to teplo. Někteří nadávají, potí se, vyhledávají klimatizované prostory a tak dále. Já bych se mohla na tom sluníčku klidně roztopit a nevadilo by mi to. Ještě bych si to užívala! Jedinou nevýhodou tepla je asi nemožnost vypadat jako člověk. Make-up nepřicházel v úvahu, vždyť jsme byly pořád na nějaké túře nebo se potápěly a lovily mušle. Vlasy? No ještě si je nechat rozpuštěné, to bych měla na krku asi pořádné jezero!:D Takže jsme nějaký #sexylook hodily přes den za hlavu a vždycky až večer se hezky oblíkly a vyrazily do města. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Můj asi uplně nejoblíbenější outfit z jednoho večera vám musím ukázat. Je tak strašně pohodlný, letní a hlavně se v něm cítím strašně dobře! Nejvíc miluju ty kraťásky, jsou z takového materiálu, který byste si pořád chtěli hladit (nevím, jak jinak to popsat:D) úchylák asi

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tričko – Stradivarius

Kraťásky – Stradivarius

Sandálky – Forever 21

Kabelka – Aldo Shoes

Hodinky – Michael Kors

Gumička na ruce? #nastyl:D 

A ještě něco málo fotek z celého skvělého týdne:)

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ani nevíte, jak strašně bych se vrátila zpátky, bylo to tak strašně super. Itálie mě neskutečně překvapila, po 2 letech v Americe jsem měla prostě v hlavně nějaký takový předsudek, že se mi jinde snad ani líbit nemůže, že po Karibiku už mě přece nic nepřekvapí, ale byla jsem asi strašně hloupá. Protože mě to neskutečně okouzlilo a strašně mi zvedlo náladu to, že za krásami nemusím lítat 10 hodin letadlem, ale že máme krás vlastně plnou Evropu. A dodalo mi to uplně elán a motivaci šetřit, abych mohla prozkoumávat další a další zákoutí.

Hrozně jsem něco takového potřebovala. Nové prostředí, noví lidi, nové a krásné zážitky. Plná pozitivní energie ze sluníčka, motivace ze závodů, opálená, pihatá a celkově se teďka mám prostě skvěle. A nemůžu se dočkat, až vám ukážu to moje ukecaný video (a že je pořádně ukecaný) a všechny zážitky , hlavně ze závodů! 

Budu se o víkendu co nejvíce činit, abych to mohla vypustit do světa, slibuju. 

Vám všem přeji ten nejkrásnější a snad hodně sluníčkový víkend! 🙂

Papa, L. 

P7110886.jpg

4 Replies to “ITALIAN VACATION”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s