PROČ TO NEZKUSIT?

Před 7 ráno mi zvoní budíček. Do předem nachystané tašky z večera házím krabičky s jídlem na celý den, učešu rádoby culík, vyčistím zuby, beru tašku na cvičení, batoh do práce, tašku s jídlem, sedám do auta a vyrážím na celý den pryč. Návrat domů? Okolo 9 večer, navařit a spát.

Takhle v poslední době vypadá každý můj den. Nebudu nikomu nic nalhávat, já bych v té sportovní podprsence a kraťasích byla nejraději celý den. Ale přece jen ze mě roste dospělá „žena“ (forever a kid in my soul) a tak nějak mě to nutí alespoň v té práci nebo když vyrazím do města, nějak vypadat. Nákupy na jaro/léto u mě proběhly letos v docela velkém stylu. Protože „dala jsem přece státnice, tak si snad můžu ty boty/kraťase (troje kraťase)/ šaty/sukni/…/a tak dál dopřát, ne?“. Bankovní konto sice zaplakalo, ale ráno opět po dlouhé době nemusím sto let přemýšlet, co na sebe a spíš přemýšlím co na sebe dřív. To mi ale vydrží tak 2 týdny max, znám se:D

Když jsem se dozvěděla o výzvě ZOOTu „Proč to nezkusit?“, řekla jsem si, že do toho půjdu taky. Poslali mi balíček s obsahem, který mi byl utajen a co jiného by mohlo přistát v balíčku crossfiterky, co nejraději nosí Metcony? No přece boty na podpatku! Oh yees.

Vyděšený výraz alá kam v tom sakra budu chodit, přece ne jen tak do města, vystřídal po chvíli názor: Proč to sakra nezkusit? Boty na podpatku se mi na všech hrozně líbí, ale nepřekousnu nikdy tu nepohodlnost, trápit se v tom celý den, to by mě mohlo! Stačí v tom dvakrát ročně přežít nějaký ten večer na plese. 

Co jsem neskutečně ocenila, je tedy výška podpatku – zn. ideálka. Malé podpatky přidávají jak eleganci, délce nohou, ale také jsou super-extra-ultra pohodlné, takže mi ani nepřišlo, že bych na sobě vlastně podpatky měla. Dokonce jsem v nich zvládla řídit! a to už je co říct

Minulý týden jsem se tedy hecla a opravdu si boty do ulic vzala! A vůbec toho nelitovala. Cítila jsem se v nich sebevědomě a za celou dobu si vlastně asi neuvědomila, že mám na sobě boty na podpatku. Říkala jsem si, že to bude pro změnu fajn, nafotit takový pro mě jiný oufit pro vás na blog, protože se mi vždycky hrozně líbily boyfriendy v kombinaci s podpatkami, ale nikdy jsem neměla takové, které by se k sobě hodily. A už konečně mááám, yey:) 

Po těch botách budu definitivně sahat mnohem častěji, hlavně teď v létě! A je mi jasné, že jak si je ještě trošku vychodím, tak už to bude naprosté bájo. Známí mě na ulicích ani poznávat nebudou:D Tak ať se outfit líbí!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tričko – Zara

Kalhoty – Hollister

Boty – ZOOT

Náramek – Pandora

Naušnice – I Am

Brýle – ALDO

Co na outfit říkáte? Zajímalo by mě, zda nosíte někdy podpatku jen tak do ulic jako pořádné slečny nebo vás to slovo děsí tak jako dříve mě?

Papa, L. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nechápu, proč jsem na této fotce oranžová jako mrkev? Přitom jsem její konzumaci už konečně omezila!:D

 

3 Replies to “PROČ TO NEZKUSIT?”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s