OOTD #2

Jaro je vždycky část roku, kdy docela ráda nakupuji. Venku se udělá hezky, takže procházet se v Brně po městě s kamarádkou, dát si kafe a jen tak brouzdat po obchodech se mi po docela dlouhé době nezdá jako naprosté plýtvání času a prostě si to užívám. Přes zimu nemívám víceméně nikdy potřebu chodit utrácet za věci, které vlastně ani nepotřebuji nebo jich už mám doma hromadu. To se ale na jaře láme. I když třeba říct, že zatím se letos držím a kupuji opravdu jen věci, které mám staré, zničené nebo mi je ukradli (ehm.. skoro všechny boty?:D #luckygirl). 

Své nejoblíbejnější a nejpoholdnější černé Toms jsem loni v Americe za to léto docela prochodila a z černé s tak stala spíše šedá. To, že si pořídím další, jsem věděla už od té doby, co jsem si koupila první, takže tahle investice byla toto jaro jistá. Šla jsem si cíleně pro červené. No.. dopadlo to tak, že jsem při vchodu do obchodu spatřila tyhle stříbrné a červené šly dost bokem (však jednoho dne se na ně taky řada dostane)!

IMG_9500

Já je tam fakt nemohla nechat! ❤

Také jsem si konečně pořídila krásný béžový dlouhý kabátek, nějakou tu halenku a tričko, naušnice, tenisky a kraťase na cvičení. To je snad vše. Stejně ale pořád utrácím více za jídlo!

IMG_9554

Jinak se mám teď opravdu fajn. Venku je teď často krásně, bakalářka odevzdána, minulý týden jsem si navíc dala oddych od školy úplně a věnovala se zase víc práci, celkově byla taková pohoda. V tomto týdnu si chci nějak dát dokupy otázky na státnice a příští (nebo přespříští?:D) týden se už musím začít pořádně učit. Věnovala jsem teď i hodně času tréninkům, přibyly mi nově dva tréninky čistě vzpírání týdně – o tom čekejte tento týden ještě článek a zaměřila se trošku zase víc na jídlo – ehm o tom taky čekejte článek. No.. jak to tak píšu, tak myslím, že budu tento týden docela článkovat. Ve čtvrtek se taky chystám na nějaké schůzky do Prahy, měla jsem úžasný víkend a ták. Všechno je teď takové sluníčkové:) 

IMG_0430

Petrov:)

IMG_0447

V sobotu jsem toho měla nad hlavu, takže jsme se v pozdní odpoledne vydaly s Klárkou do Brna do města na kafe a procházku. Byla jsem trošku vyflusnutá, navíc jsem toho ten den moc nesnědla, takže jsme si naplánovaly ještě před tréninkem i menší „cheat“. Když jsme zamířily do oblíbené brněnské kavárny V Melounovém cukru, bylo jasné, že cheesecake bude TA volba. Dort jsem neměla od Vánoc 2014, respektive snad žádný dezert, takže jsem byla zvědavá, jak mi bude chutnat a jak mi po něm bude. Dala jsem si pistáciový cheesecake, který byl plný ořechů a takový celý smetanový a .. omnomnom.. bylo to skvělé! Naštěstí (bohužel?) toho byl opravdu jen maličký kousíček, takže z toho mi snad ani špatně být nemohlo. Navíc celé ořechové:D Takže to vlastně ani tak velký „cheat“ nebyl.

IMG_9630.jpg

Po procházce jsme se vydaly na trénink a po tréninku do indické restaurace na večeři. Ani jedna jsme nebyla schopná maso dojíst, jak nám bylo těžko. Nechápu z čeho, na Indii občas chodíme. Měly jsme obě dvě doost slušné #foodbaby. A v noci se spalo.. no ehm.. nic moc:D „Klári, spíš?“, ptám se tak v 1 ráno. „Hm, nejde to..:D“. V 7 ráno jsme byly obě na nohou, Klárka hladová a já plná, jako kdybych dojedla tak před 5 minutami. 

IMG_0515

IMG_0516

Naštěstí nás ráno čekal trénink vzpírání a následovaly 2 hodinky posezení na zahrádce na Náměstí Svobody s velkým Americanem ze Starbucks na pořádné vytrávení. Těžko mi bylo ale víceméně celou neděli a vlastně i pondělí. Tudíž k mému #cheatmeal. Ale podezírám spíše tu Indickou než vysněný dortík. S Klárkou jsme se po dalším úžasném společném víkendu rozloučily a prvomájové odpoledne jsem pak strávila v milé společnosti na výletě do brněnské ZOO. Krásné odpoledne:) Ani nevíte, jak se mi do toho pondělka nechtělo. 

IMG_0580

IMG_0561 (1)

A docela jsem i měla důvod. Včera dopoledne strávené u doktorky, odpoledne natáčení kvalifikace na závody FitMonster, kam se poprvé chystám do elitní kategorie a z které jsem už týden byla pořádně nervózní. Chtěli byste vidět video z mé kvalifikace? Něco mi říká, že asi spíš ne:D

Dnes pro změnu nalačno k paní doktorce (opět?) na odběry, které prostě bytosně nesnáším. Nemám z nich strach nebo něco podobého, jen se mi po nich motá vždycky pořááádně hlava a jsem pak několik hodin slabá jak čaj. No a tentokrát mě dokonce čekaly 4 ampulky – paní doktorka má o mě kvůli crossfitu strach, přitom nemá vůbec důvod, a chce raději otestovat snad úúúúplně všechno. Tak snad bude i všechno okej:)

Za odměnu jsem si pak v Albertu koupila 85% čokoládu a doma si pak hladová konečně udělala snídani – můj cuketový mug cake, který se mi ještě k tomu všemu povedl zatím uplně nejvíc! Teď si dávám kávu, píšu článek, zobu čokoládu, venku prší, chystám se do práce a pak na dva tréninky (cross a vzpírání). 

IMG_9592

Seznam věcí z outfitu:

Bunda – Hollister

Kalhoty – Freddy jeans (džínově světle modrá)

Boty – Toms

Dlouhé tričko – H&M

Náhrdelník – American Eagle

Brýle  – Aldo Shoes

Jinak mám na vás dotázek – příští víkend se chystám na semifinále Miss Aerobik do Prahy a máme tam promenádu v plavkách. No, ne že bych z toho byla nadšená, bude to moje premiéra, ale nějak to snad překousnu. Horší je to, že mám doma samé sportovní plavky a žádné, které by se na takovou příležitost hodily. Protože mi přijde, že mi klasický plavky prostě nesluší a hlavně je nevynosím. Nemáte někdo tip, kde sehnat nějaké takové slušnější plavky za dobré peníze? Kromě H&M? 

Jinak všem přeji krásný první květnový týden!

Papa, L. 

IMG_9528

Výměna brýlí na foto? Stradivarius:)