OOTD #1

Ačkoliv opravdu uplně nevyhledávám články typu „Hele koukejte všichni jakou mám drahou Prada kabelku a Dior rtěnku.“, které nemají absolutně žádné jiné poselství než světu ukázat, co nového si člověk koupil/dostal, ale chodí mi čím dál víc žádosti od vás, abych čas od času udělala nějaký „outfit“ tips článek ať už co se týče toho, co nosím do školy, do města, na party atd., ale taky, co nosím na cvičení.

Každopádně rozhodně není v mém úmyslu vydávat bezduché články, ve kterých se nedozvíte nic jiného, než jak drahý a úžasný značkový outfit kdo má. A tam se ani nikdy dostat nechci. Možná i proto, že moje outfity fakt nejsou ultra drahé ani značkové. Za takové věci utrácet rozhodně neplánuji:) To není můj styl! Outfitové články bych tedy ráda spojila s nějakými updaty z mého života, myšlenkami (ehm, to bude moc hluboké) nebo alespoň s tím, co jsem daný den dělala a jak jsem se měla.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V poslední době docela špatně spím. Vždycky ve 3-4 hodiny mám oči dokořán a po 5 hodinách spánku bych klidně vstávala. Následně dvě hodiny nemůžu spát. Přitom jsem toho za poslední dobu moc nenaspala. S největší pravděpodobností jsem si dost rozházela hodiny plesem, víkendovou chatou apod. V poslední době mám docela i nějaký sociální život a začíná se to podepisovat. Ale asi to stojí za to!:D

Dnes jsem v noci probdila pouze hodinku, takže jsem se v 7 s budíkem budila i docela vyspaná. Plán byl jasný – udělat věci do práce, navařit si na 2 dny, psát bakalářku a odpoledne jet na trénink. Jaká škoda byla, když jsem si včera na tréninku utrhla 2 nehty (haha jo, docela se směju sama sobě jen to píšu) a tak jsem si dnes ještě rychle dopoledne zajela nakoupit jídlo (víte, že v Lidlu mají fakt top zeleninu?) a teda i na tu manikúru, když už to muselo být.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skočila jsem si rovnou i do zdravé výživy, abych si koupila kokosové mléko a koření a taky sedla místo čekání u manikérky do kavárny a obepsala tak milión emailů do práce, které se mi za svátky nahromadily. Jinak manikérka je jediná služba, kterou si platím. Jo a ještě kadeřnice jednou za půl roku:D Nehty jsou tak jediný, co si udržuju. Věčně nenamalovaná, rozcuchaná, zpocená, ale nehty ťip ťop. Tak aspoň jedna věc je na mě holčičí! 

Každopádně je půl 3, já za dnes napsala 0 znaků do bakalářky, ale tak hlavně, že mám uvařeno a tak. #faktostuda Zítra celý den v práci a na treňase, takže čtvrtek bude zasvěcený praktické části BP. 22.4. máme deadline. Cože?! Není teď ten čas, abych začala plašit? Já nevím! Asi..:D

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_6800.jpg

Nějaký takový kabátek jsem sháněla už hrozně dlouho. Všude ale stojí přes 1000 Kč a to se mi za to, že si ho párkrát na jaře hodím na sebe, dávat opravdu nechtělo. Když jsem si při psaní bakalářky (kdy jindy) jednou projížděla AliExpress, říkala jsem si, že se mrknu zda něco podobného neseženu tam. A sehnala! Vyšel mě na cca 300 Kč a je skvělej! Přesně, co jsem hledala.

Minulý týden jsme s kamarádkou snad po 2 měsících vyrazily na nákupy. Ona sháněla šaty na ples a já ťapky. Byla jsem ochotná investovat do černých kožených nazouváků i více peněz, protože jsem to tak udělala i posledně a vůbec toho nelitovala. A pak mi je ukradli #sadstory. Sehnala jsem proto tyto skvělé v Humanicu od značky Vagabond a zatím je naprosto zbožňuju! Tak snad i vydrží.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Takže tady je konečný souhrn toho, co mám na sobě:

Kalhoty – Freddy Jeans (koupeno ZDE)

Tričko – Zara

Kabátek – AliExpress

Boty – Vagabond

Kabelka – H&M

Hodinky – Michael Kors

Brýle – potulný prodejce v přístavu na Portoriku:D

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Snad se vám můj první outfit článek líbil! Dejte mi vědět, co na to říkáte:)

Papa, L. 

P.S.: Jelikož můj „Instagram Husband“ ještě nebyl nalezen, tímto děkuji našim schodům za funkci stativu či fotografa:D

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2 Replies to “OOTD #1”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s