PALEOTALK

V jednom z minulých článků jsem už mluvila o tom, že jsem byla pozvána jako host do talkshow o paleu Paleotalk, kterou má na starosti Michal z grasa.cz a Evča z Nutric.cz. Zajela jsem si tedy do Prahy na výlet na natáčení do budoucího paleo bistra Nutric, zažila super den, o kterém píši ve článku YOUTUBE, PALEOTALK & PRAGUE a video už konečně spatřilo světlo světa.

Musím říct, že když jsem video viděla poprvé, smála jsem se asi půl hodiny v kuse. Občas je moje vyjadřování opravdu na úrovni prvňáčka .. ehm no.. takže… jo no… prostě.. a tak dál! Hlavně jsem si asi nikdy předtím neuvědomila, že u toho, když mluvím, tak strašně mávám rukama. Snad ke všemu mám nějaký pohnutek a přijde mi to hrozně vtipný. A o tom, jaké to je slyšel svůj vlastní hlas, asi ani mluvit nebudu. To všichni znáte:D (Takhle přece vůbec nezním?!).

Věřím, že to tak hrozné není, pár přeřeků sice padlo, dobíjeli se na nás nějací mírně pofiderní pánové, můj život se dle Evči dá popsat slovy batáty a jídlo (to opravdu pobavilo:D) a mix povedených záběrů, hlášek a „pohybů“ na konci mi ubírá tak 50 inteligenčních bodů. Ale bylo to skvělé dopoledne, takže moc doufám, že se vám video o paleu a hlavně crossfitu, se mnou v hlavní roli, bude líbit a že se u něj pobavíte minimálně jako já. Klidně i na můj účet, já s tím dokážu žít!:D

IMG_3707

–> VIDEO NAJDETE ZDE !! 🙂

Užívejte si pohodové Velikonoce a dejte mi vědět, jak se vám talkshow líbila!

Papa, L. 

2 Replies to “PALEOTALK”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s