YOUTUBE, PALEOTALK & PRAGUE

Máte někdy ten pocit, když se vám toho seskupí moc dohromady, že byste se nejraději zavřeli doma a uplně to sabotovali? Tak tak jsem to tentokrát rozhodně neměla! Když se mi v práci vyskytla příležitost vyrazit do Prahy na seminář o Youtuberech, říkala jsem si, že to bude další super zkušenost a začala jsem se na to pořádně těšit. Když mi ještě k tomu přišlo pozvání do youtube pořadu PaleoTalk (myslím, že název vypovídá o tématu videí skvěle), abych vystoupila jako host, tak se spojila práce s koníčky naprosto dokonale a v úterý ráno se vyrazilo do Prahy.

Samozřejmě jsem nemohla v úterý vynechat trénink, takže ráno budíček na 6, rychle (2 a půl hodiny:D) odjet trénink a v 11 už se vyráželo ve sněhové vánici směr Praha. Při parkování u pražského Impact Hubu jsme trošku bloudili, dostali nádhernou pokutu za nepovolené odbočení a o 15 minut se zdželi na seminář o Youtube influencerech. No jo, ti brňáci zase dělají ostudu! 

IMG_3503

Od semináře jsem sice očekávala něco jiného než 30 minutové vysvětlování ostatním účastníkům toho, jak funguje Snapchat, Instagram atd., dokupy jsem se toho vlastně ani moc nového nedozvěděla, ale ukázali jsme si plno zajímavých kampaní, kterými nejrůznější firmy propagují skrz Youtubery své produkty. Člověku to docela otevře oči, pro mě moc super všechno tohle vidět. Ještě, když o vlogování čím dál více přemýšlím. A ujištění, že to tak na 90% chci začít dělat a čeho se při tom určitě vyvarovat.

V průběhu semináře jsem se docela svíjela na židli hlady, takže když odzvonilo 18:30, tak už jsem se nemohla dočkat plánovaného Delmart salátku s Domčou z DomByDom blogu. Tak nějak se známe přes IG a když se naskytla šance se konečně potkat, těšila jsem se jak malá. S Domčou bych tam klidně mohla sedět doteď, naprosto mi sedla, skvěle jsme si pokecaly a když jsme si všimly, že hodiny ukazují skoro 21 hodin a já si ani neuvědomovala, jak do mě celý ten salát zapadnul a jak ty 2 hodinky neskutečně utekly, byl čas se pomalu odebrat na hotel a na kutě. 

IMG_3565

Dnešní ráno jsme s taťkem zahájili na hotelové snídani, která mi naprosto bodla. Švédské stoly přesně s mými favority jako grilovaná zelenina a vajíčka na cibulce? Heaven! V 9 hodin už mě u hotelu vyzvedával Michal z Grasa.cz a vyráželo se směr budoucí nové paleo/vegan bistro Nutric na Palmovku, kde už nás čekala Evča z Nutric.cz. která bude bistro brzy otvírat. Opravdu vám, pražáci a pražačky, budu takové místo moc závidět.

Z plánovaného hodinového natáčení se nakonec vyklubalo tříhodinové, ale naprosto super jsme si pokecali, dali si výbornou kávu a já poznala nové lidi, kteří mají na svět velmi podobný náhled jako já a kteří mi naprosto skvěle sedli. Na video se můžete za 14 dní a já sama jsem moc zvědavá, co z toho vznikne. Překvapivě se mluvilo především o crossfitu, ale i o mé stravě, takže věřím, že bude pro plno z vás informačně přínosné!

IMG_3707

S Michalem jsme se následně vydali na brunch, ze kterého se skrz pozdější hodinu vyklubal výborný oběd v podobě bůčku se zelím v podniku Můjšálekkávy. Ano, slyšíte dobře. Poprvé v životě jsem měla bůček a olizuju se za ušima ještě teď. A i nutričně je to naprosto perfektní jídlo. Tak kdopak by se bůčku bál?:P Jak řekl sám Michal, připadalo mi, jako bychom se znali už hrozně dlouho. Neskutečně inspirující člověk, co to má v hlavě poskládané velmi podobně jako já, takže bylo neustále o čem si povídat. 

IMG_3724

IMG_3727

#bůček #fitfood

IMG_3732

Jelikož mě ještě dnes čeká večerní trénink, musela jsem ve 2 hodiny utéct směr Florenc a následně autobusem směr Brno. Nyní, po tom, co jsem dnes jen za dopoledne vypila snad litr kafe, jsem si uvědomila, že jsem absolutně nepila vodu a už jen z toho uvědomění mě rozbolela hlava a nemám v autobusu přístup k vodě (aneb skvělý uhánět si ještě před odjezdem rychle koupit do obchodu vodu a pak si ji chytře nechat v zavazadle v kufru:D), tak kdybych tu umřela, tak jsem vás měla všechny ráda! 

IMG_3698

Born free, born wild?:D

IMG_3721

I když jsem toho z Prahy tentokrát (zase) moc neviděla, tak jsem poznala skvělý lidi a zažila dva skvělý dny, který mě tak nabily energií a motivací do blogování a do práce. A to si myslím, že je mnohem důležitější než oblítat plno obchodů a restaurací:)

Jinak jak neustále mluvím o tom, že začnu vlogovat, tak mám zároveň plno nápadů na povídací videa, ale zároveň by mě moc zajímalo, zda by byly nějaký videa, co byste chtěli ode mě vidět vy? Napadají vás nějaká témata či typy videí, které bych mohla udělat? Pro mě to teď bude spíš hodně o technické otázce věci, musím si pozjišťovat, jak to vlastně celé probíhá, tak to možná nebude uplně rychlý proces, ale budu na tom teď asi fakt pracovat. 

První video bych ráda udělala formou Q&A, takže mi házejte klidně do Asku, či do zprávy na IG nebo FB otázky, vždycky uvěďte otázku jako „Otázka do Q&A videa“ a já vám slibuji, že to nějak pomalu, ale jistě začnu dávat dohromady!

Mám se fajn, mám se skvěle. Co vy? Taky máte teď dobré období?:)

Papa, L. 

12833472_10207504875114407_249713610_n

Today’s crazy mood. Sledujte mě na Snapchatu – luciemin ❤

7 Replies to “YOUTUBE, PALEOTALK & PRAGUE”

 1. Vlogy by byly super 🙂 Strašně by mě třeba zajímalo co děláš za práci? Taky co ty a paleo nebo whole 30, nechybí ti sacharidy – jako vločky, rýže? A jestli si třeba počítáš makra?
  A neboj, znám to taky mám teď ulítaný období, práce, škola, diplomka, za chvíli státnice…:-/ Však my to dáme!

  To se mi líbí

 2. Vau, naprosto perfektní článek! Jsem nadšená! Taky trochu závisti, do čeho všeho se dokážeš pustit a hlavně … skutečně to realizovat! Klikám na follow a těším se na další články!
  Hodně mě baví lidi, co se neustále vzdělávají a kteří jsou z toho také nadšení! Takže moje otázka: Jak se dokážeš zorganizovat, abys všechno stihla (tajemství Tvého timemanagementu) a kde a jak na to bereš energii?
  Díky! A jen tak dál!
  PS: Ten bůček bych si taky dala! 🙂

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s