BUSY WEEK – CRAZY ME

Krásné sobotní ráno! 

Po opravdu hodně dlouhé době tento víkend nikam nejedu, cílem víkendu je napsat většinu teoretické části mé BP (haha, buďmě reální..napsat alespoň 3-4 strany bude úspěch), zatrénovat si, přežít 16.2 a trošku vydechnout, protože nebudu vám lhát – poslední týden byl šílený. 

Celý týden byl víceméně ve znamení: trénink, práce a knihovna. Rodina odjela na celý týden na hory a já se na to docela těšila, že si udělám doma takovou tu pohodičku, pustím si film, uvařím si něco dobrého. Nakonec to dopadlo tak, že jsem se doma vždycky otočila na noc, ráno opět uháněla do Brna a vracela se ve večerních hodinách. Včera se rodina vrátila a já prožila týden sama doma aniž bych si to vlastně uvědomovala.

Plán dne byl vždy jasný, musím máknout na té bakalářce. Vždycky to ale dopadlo tak, že jsem dojela do knihovny a v tom XXX úkolů a emailů do práce, takže jsem nakonec (sice ano, konečně jsem aspoň v té knihovně:D) dělala 2 hodiny věci do práce a na bakalářku jsem si tak akorát půjčila další knížky. A už mě to začalo dost stresovat, ve středu už jsem seděla v knihovně, odhodlaná psát a když mi začaly pípat zprávy udělej tohle a ještě tamto, tak jsem se cítila, jako kdybych měla vybouchnout #agr. Ale vydýchala jsem to a bylo zase fajn:)

V pár bodech a obrázcích proto rozvinu tento týden.

THIS WEEKS HIGHLIGHTS:

 • PR week – týden plný nových maximálek (tomu crossfitu se fakt v těch článcích asi nevyhnu, i když už se o to kolikrát moc snažím), konečně chůze ve stojce a dalších super tréninků! 

IMG_2992.jpg

 • Moje žena + jídlo = ALL I NEED? S Klárinkou jsme si tento týden na sebe udělaly nějaký ten čas (to musí být!) a pár večerů si zpříjemnily paleo večeřemi, filmy a ona mě i baňkováním, jelikož jsem si pořádně o víkendu vykřečovala záda a nemohla se ani pořádně nadechnout! No nevím, co bych bez ní počala:)

IMG_2265.jpg

Kilo kuřecích stehen? Pro nás není problém. Ještě to chtělo dezert:D

IMG_2955.jpg

Sice mám záda jako po útoku chobotnice, ale konečně úleva!

IMG_2606.jpg

 • New hair tip – v týdnu jsem si jeden večer před spaním zamotala na hlavě takové dva vtipné drdůlky s tím, že si ráno hlavu umyju. Když jsem ale ráno vlasy rozpustila, nestačila jsem se divit. Udělaly se mi krásné prstýnky a to mi věřte, že to se mým vlasům ještě nikdy nestalo. Jinak než čerstvě vyfoukaný prostě nikdy dobře nevypadaly, tak docela #mademehappy, že mám konečně další tip na super vlasy bez tepelné úpravy! Chtěli byste, abych se s vámi podělila, jak na to?

IMG_2813.jpg

 • Bez práce nejsou koláče. Moje práce je hodně flexibilní. Jeden den mi zabere hodinku u mailů a další den sedím 6 hodin v kanceláři. Tento týden jsme měli pozvaného experta na online marketing, což je víceméně to, co dělám a vyklubalo se z toho nesmírně zajímavých 5 hodin, které mi neskutečně moc přinesly. Nejvíc asi inside pohled do života všech instagrammerů, blogerů, youtuberů. Jelikož se v tom sama dost pohybuju, zase o něco více mi to otevřelo oči a plánuju o tom sepsat i článek. Aneb to, že něco dostanete zadarmo k zrecenzování ještě neznamená, že máte nakrmit všechny své fanoušky tím, jak si tu věc prostě musí pořídit, jinak se sebou nikdy nebudou spokojení a zhroutí se svět! 

IMG_2887.jpg

 • SECRET SECRET SECRET – mám pro vás docela dost novinek, které mi tento týden udělaly neskutečnou radost, které ale prozatím neprozradím. Budete si na to muset počkat! Nebude to dlouho, nebojte.

THIS WEEK’S NEGATIVES:

Sem můžu tento týden zařadit pouze dvě věci:

 • Bakalářská práce – Moje téma? Nákupní chování zákazníka. Výzkum v Globusu do praktické části už mám sice za polovinou (tomu rozumějte, že mám posbíraná data, ještě je budu muset vylousknout, dát do grafů atd.), ale moji teoretickou část tento týden moje vedoucí sekla o polovinu, takže stres stres a musím teď pořádně zamakat. Aneb já a nechávání všeho na poslední chvíli. 

IMG_2895.jpg

Thanks coffee, you are the only one making this easier!

 • My body – Vždycky jsem se divila, jak se v crossfitu všichni rozpadají a já jsem naprosto v pohodě. No tento týden se na mě docela podepsal. O zádech už řeč byla, ale začaly mi trošku praskat a pobolívat kolena. Takže na začátku týdne si plánuju pořídit nějaké další doplňky stravy jako kloubní výživu (haha, táhne mi na důchod), nějaké vitamíny atd. Tělo máme jen jedno a u mě se vždy můj fyzický stav strašně podepíše na psychický stav a to přece nechci. Já se chci na svět usmívat!

IMG_2408.jpg

Oscary tento týden jste asi všichni postřehli a nehodlám tu mluvit o Leovi (ano, všichni moc gratulujeme, ale už se přes to všichni přenesme). Dnes ráno jsem se dívala na celý záznam a jediné, co k tomu chco říct je: Opravdu nejhorší film, co jsem letos viděla a celé 2 hodiny v kině jsem si chtěla vyškrábat oči z důlků, přemýšlela, že si skočím do obchodu pro láhev vína a nebo prostě odejdu, vyhrál nejvíc cen?! Ano, asi jsem opravdu naprostý filmový neznalec a nepoznám umění, protože jinak si tu hromadu Oskarů pro film Mad Max nedokáži vysvětlit!

and-the-oscar-goes-to-mad-max-mad-max-mad-max-meme.jpg

Neustále mi do zpráv na IG chodí hodně dotazů na nejrůznější věci, ale také pod články atd. Jsem za ně hrozně ráda, moc ráda vždycky všude na všechno odpovím, ale říkala jsem si, že to pro nás všechny udělám jednodušší a založím si Ask!! Jupí a jej. Máte radost?

Takže pokud budete mít jakoukoliv otázku, tak TADY NA ASK.FM vám na něj mileráda zodpovím. Zároveň alespoň uvidím, co vás nejvíce zajímá a budu moc ráda i když mi tam budete psát tipy na články. Ať vás tu ta Lucie nekrmí něčím, co vás vůbec nezajímá!

IMG_1582.jpg

A ještě mám na vás já takovou otázku – zajímaly by vás posty a články tipu „outfit tips“ ať už do města či do fitka? Pište mi na IG, na FB, pod článek a klidně i na Ask! 

Mějte krásný víkend!

Papa, L. 

IMG_3045

 

 

8 Replies to “BUSY WEEK – CRAZY ME”

 1. Mad Max sice vyhral 6 oscaru, ale prevazne technicke kategorie, coz s ohledem na uzasne audiovizualni zpracovani, tohoto filmu, ktery se natacel 4 roky neni zrovna moc prekvapive. Zadnym prekvapenim nemuze byt ani Oscar za vypravu vzhledem k charakteru filmu (teda jestli si ho videla). Vsechno tohle bylo navic obohaceno o herecke vykony oscarove Charlize Theron a Toma Hardyho, ktery je v soucasnosti asi nejvyhledavanejsim hercem, coz jakozto filmovy expert nemuzes poprit. Na zaver bych pouze dodal, ze nekdy je lepsi se nevyjadrovat k vecem, kterym clovek moc nerozumi. 😉

  To se mi líbí

  1. Jsem si vědoma, že to bylo za takové kategorie a psala jsem, že nejsem žádný znalec. Napsala jsem svůj názor na film, což si myslím, že je dovoleno:) Mě se film nelíbil snad z žádné stránky, například kostýmy, za které film vyhrál cenu.. Myslím, že mám na svém blogu právo vyjadřovat své názory i na věci, ze kterých nemám diplom 😉

   To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s