MY HAIR JOURNEY

Zhruba před dvěmi měsíci jsem napsala článek o svých vlasech. O tom, jak mě vždycky trápily, jak je mám jemné a mám jich na hlavě 5 a půl. V té době jsem také začala užívat vlasové vitamíny Hairburst (www.hairburst.cz) a slíbila vám, že na mě po měsíci napíši recenzi. A já ji nenapsala. Zapomněla jsem na vás? To víte, že ne. Nenapsala jsem ji záměrně, jelikož z mého měsíčního testování těchto vitamínů na vlasy se stalo testování téměř 3-měsíční.

12773410_10207414878024536_1470092575_o-2

This month’s favorites: Maska na vlasy od Kérastase, neoplachovatelná péče do konečků od Redkenu a Hairburst

Mé pozorování změny kvality vlasů probíhalo v takových menších fázích, proto to i po fázích napíši:

1.Začala jsem užívat 2 vitamínky denně a dva týdny nic. Žádná změna. No, tak skvělý, co jsem si to zase koupila. Ještě to ani nebylo levný, takže jsem z toho byla opravdu zklamaná.  

2. Jedno ráno si jdu umýt vlasy a něco je jinak. Možná to byl pocit, ale opravdu jsem cítila jako kdybych myla trošku jiné vlasy. Hm, tak jsem se asi divně vyspala nebo co. 

3. V následujícím týdnu jsem si začala do vlasů častěji sahat, prohlížet si je v zrcadle a především v culíku začala vidět změnu. Nejen, že vlasy docela povyrostly, ale byly hustější, rovnější (vlasy zásadně nežehlím) a celkově vypadaly mnohem lépe.

4. Lucie je velmi zvědavá, kam tohle půjde dál a objednala si další ampulku „zázračných“ vitamínků.

5. Další dva týdny už si začalo všímat i okolí. „Hele, nevyrostly ti nějak vlasy?“ Slyšela jsem i několikrát denně. Blik – zpráva na FB od kamarádky: „Luci prosímtě, jaký používáš šampón a kondicionér? Máš úžasnej objem od hlavy.“ Doma mi po umytí vlasů začali říkat lvíče:D Vlasy opravdu začali růst jak splašené. Zničené konečky to ale bohužel nespraví, takže jsem se musela objednat ke kadeřnici.

6. Moje kadeřnice se mnou průžívá můj vlasový boj už pár let. Tentokrát si ale všimla i ona, opravdu nekecám. Bylo mi řečeno, že mám u hlavy uplně jiné vlasy než u konečků a že takovou změnu kvality vlasů ještě neviděla. Vzala si ode mě hned odkaz pro další zoufalé zákaznice. A prý se bude těšit, kam to půjde dál.

7. Od poloviny druhé ampulky jsem zmenšila denní dávku na jednu tabletku. Říkala jsem si, že snad je už proces růstu nějak započatý, tak už stačí jen maličko udržovat. Včera jsem se slzou v oku dobrala poslední tabletku a přemýšlím, co dál. 

Hairburst.png

3 měsíce s vitamínky a jedno stříhání:) A jedny větší ramena hh:D

Co myslíte vy? Mám do toho jít znovu a koupit si další kůru? Hrozně by mě totiž zajímalo, kam až by tohle mohlo dojít. Nebo mám zůstat v Šetřilově a nechat vlasům volný průběh? 

Budu ráda za každou radu!

Papa,L.  

6 Replies to “MY HAIR JOURNEY”

 1. Ahoj Luci, změna je opravdu viditelná!! Je to naprosto úžasné, nejen, že vlasy rostou, ale opravdu to vypadá, že i ten objem se zlepšil. Čekala jsem na Tvou recenzi a řekla bych, že si tyto vitamínky také pořídím 🙂 A být na Tvém místě, tak si jdu ihned objednat další 😉

  To se mi líbí

 2. No je to celkem dost peněz, ale taky o tom přemýšlím, ale mám pocit, že žádný vitamíny přece nemohou pomoct na objem. Jinak můj osobní tip na objem je krepovačka u kořínků, to je super a vydrží:)

  To se mi líbí

  1. A proč by ne? Z vitamínů to začne růst víc vlasů a víc podrůstků ti určitě objem udělá:) Krepovačka je zase jen dočasné řešení a pro mě, s jemnými vlasy, je to spíše přihoršení. Tím myslím přepalování vlasů :/

   To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s