25 THINGS YOU DID NOT KNOW ABOUT ME

 1. Od 6ti let cvičím aerobik. To znamená, že tomu už bude 16 let. Dělala jsem sportovní a step aerobik a dotáhly jsme to s holkama i na titul mistryň ČR. Nyní trénuji holky ve věku 10-13 let. Rok a půl jsem taky dělala cheerleading.
 2. Narodila jsem se v Brně, kde jsem i do svých 6 let žila. Následně jsme se stěhovali a od té doby bydlíme v malé vesničce kousek od Brna. 
 3. Studuji obor Podniková ekonomika a management na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity. Letos mě čekají bakalářské státnice. Se studiem chci pokračovat dálkově.
 4. Celkově jsem už strávila 9 měsíců žitím ve Spojených státech, které jsem už z větší části i procestovala. 
 5. Nemám ráda cizí krev. Takže doktorka ze mě asi nikdy nebude.IMG_6079
 6. Jsem hodně, hodně… hodně soutěživá.
 7. I přes to, že jsem největší sportovní nadšenec, nebaví mě sledovat sporty v televizi.
 8. Nebaví mě sledovat televizi obecně. Nekoukám na ni vůbec, ani na filmy. Občas si pustím nějaký seriál.. u kterýho do 10 minut usnu:D
 9. První 3 roky vysoké školy jsem bydlela s kamarádkami na privátě v Brně. Letos jsem se vrátila domů a bydlím s rodinou, jelikož mám auto a Brno je 20 minut.
 10. Když mi bylo asi 17 let, milovala jsem Gossip Girl. Tím myslím naprosto. Docela jsem tím žila.    DSC_0073

 11. Nesnáším kouření, nesnáším ten smrad. Nikdy bych nemohla chodit s někým, kdo kouří. Třeba ani příležitostně.
 12. Miluju všechno ovoce a zeleninu. Až na lilek, ten mi prostě přestal chutnat.
 13. Až do 21 let jsem si vůbec nevěřila, nějaké sebevědomí šlo u mě dost bokem, i když se to třeba nezdálo.
 14. Podle mého názoru je nejlepší mužský sport hokej. A crossfit samozřejmě.
 15. Mým snem je vyzkoušet žít ve více zemích světa. Chci zkusit Anglii, Austrálii a určitě i nějakou asijskou zemi.IMG_3670.png 
 16. Pracuji jako manažer marketingu v jedné firmě se suplementy a v podobném oboru chci už taky zůstat. To co studuji + sport? Pro mě ideálka!
 17. Čím dál více přemýšlím, že začnu dělat vlogy. Jen nevím, jestli usnesu slyšet svůj vlastní hlas. 
 18. Od 12 let jsem měla rok a půl rovnátka, plný obličej pih a splihlé vlasy. #ošklivkalucka
 19. Jsem letní typ se vším všudy. Kdyby bylo léto 12 měsíců v roce, tak jsem nejšťastnější člověk. Zastárnout chci někde u moře.
 20. Miluji kávu. Hodněkrát jsem se snažila ji omezovat, ale trhalo mi to srdce. A nepiji ji kvůli povzbudivým účinkum, prostě miluji její chuť, takže často volím decaf. IMG_3914
 21. Absolutně nikdy nejím nezdravé věci a žádné cukry. Tím se ale nechlubím, mám v hlavě prostě blok a nesním to. Jednoho dne bych si fakt chtěla dát zmrzlinu nebo hranolky a nemít následně výčitky. Zatím to ale nezvládnu.
 22. Vždycky jsem vycházela líp s klukama než s holkama. Samozřejmě mám svoje úžasné kamarádky, na které nedám dopustit. Když jde ale o partu, cítím se lépe v té klučičí.
 23. Miluju cestování. Když pár měsíců necestuju, dostávám absťák. Nejdále jsem byla na Bahamách a v Portoriku, když jsme se plavili po Karibiku. Zároveň to byl můj nejšťastnější a nejúžasnější týden v životě.
 24. V únoru (ano někdy teď) jsem se měla stěhovat dlouhodobě do USA za prací. Nakonec jsem se rozhodla zůstat v České republice.
 25. Jsem hodně společenská, ráda potkávám nové lidi a nemám se seznamováním nejmenší problém. Spíš naopak:)

Papa, L.

12 Replies to “25 THINGS YOU DID NOT KNOW ABOUT ME”

 1. Ahoj, myslíš, že bys mohla rozvést ten bod 24? Já se do Ameriky chystám v květnu jako Au Pair, ale líbí se mi i představa práce v USA. Tak mě to docela zajímá. Děkuji 🙂

  To se mi líbí

   1. Vážně? A proč jsi tomu nedala přednost :)) Amerika je Amerika, přitom se dá cestovat atd… Není Ti to teď líto? :)) BTW, četla jsem tvůj nový článek a taky jsem psala o nákupním chování na bakaláři, hodně štěstí 🙂

    To se mi líbí

   2. Protože jsem dostala úžasnou práci tady a tu nechci jen tak pustit:) Taková příležitost se mockrát za život nenaskytne. Navíc jsem v Americe už dlouho byla, procestovanou ji mám tak budu chtít zase zkusit něco jiného asi:) Děkuju moc, téma je náhodou dobrý 👌🏼

    To se mi líbí

 2. 100%!! Na hlas si zvyknes a nam sledovatelum divnej pripadat nebude 😀 natocis jedno video a pak uz to pujde samo! Hlavne podle insta a blogu budes mit dost co natacet! Urcite ti budu fandit!

  To se mi líbí

 3. Tvůj blog jsem objevila dnes ráno a jsem nadšená!:-) Hrozně moc zajímavých článků, jsi skvělá a určitě by bylo velké plus začít s vlogováním.
  Držím palečky:-)

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s