WEEKEND VIBES

Měla jsem naprosto skvělý víkend. Po strašně dlouhé době už žádné učení, zápočet za bakalářku už od pátku taky hotový, takže jsem konečně zas mohla začít podnikat věci jako člověk. Vypla jsem hlavu od povinností a strašně mi to pomohlo. Po dlouhé době jsem se cítila zase jako „já“.

V sobotu byl plán dne jasný – velká rodinná oslava a nějak do toho napasovat i trénink. Ráno jsem ještě musela dělat věci do práce, udělala si obrovskou snídani, ale když následně přišla sestřička s tím, že si jdou se sestřenkou zaběhat a já věděla, co mě na rodinné oslavě čeká (hromady jídla, co asi:D), tak jsem se vydala s nimi. Z plánovaného menšího výklusu se vyklubalo krásných a prokecaných 8 km, ke kterým nám ještě zářilo sluníčko a energie jsem z toho běhu měla na rozdávání!

IMG_9934

Na snídani mé oblíbené plantainové palačinky s mangovým pyré od Alnatury, goji, chia a hroznem. A k tomu tohle 100% mělněný kokos, který jsem stihla sníst za 2 dny!:D 

12695494_1286376071388777_1083682385_o (1)

Tedy opravdu nevím, o co jsem se snažila. Ale běželo se skvěle:)

12714284_1286376238055427_1805887489_n (1)

Rodinný výběh!

Rychlá sprcha a hurá na oslavu. Po dlouhé době jsem se zase výrazněji namalovala a hezky se oblíkla. Už to u mě začíná být docela nezvyk. #crossfitgirlproblems. Šlo se na velký rodinný oběd a následně jsme se přesunuli do „party“ místnosti, kde se to začalo rozjíždět:D Na trénink se mi nechtělo, byla jsem unavená, najezená, chtěla jsem se bavit s tou mojí postřelenou rodinou, ale opět – programming nečeká – jelo se! To jen abyste věděli, že i já se sebou kolikrát bojuji a musím dělat kompromisy. Ale nic není zadarmo přece!

IMG_0020

Lucie, umyj si zrcadlo!

IMG_0063

Pečený losos s grilovanou zeleninou. To je moje.

IMG_0041

Black is my happy color?

Na tréninku nás čekaly clean&jerky a po pátečních snatchích i na ně byly maximálky. Necítila jsem se na to absolutně, ale asi už to opravdu začínám mít navzpíráno, jelikož tam padla další nová maximálka – neskutečných 72,5 kg a clean jsem ani nešla do squatu. Ano ano ano! Trénink zakončený 14 minutovým AMRAPEM (museli jsme si programmingové WOD upravit, vůbec jsme ho nestíhaly:D) plným bar facing angličáků a dalších cleanů&jerků a následné věšení se na lanech jako opice:D 

IMG_0090

Změna prostředí nikomu neuškodí.

12508741_10207278372571985_1854377708125355766_n

Opičandy.

Po tréninku jsem se ještě vrátila na chvíli na oslavu, snědla jim tam první poslední a vydala se do postele. Na neděli byl totiž budík nastavený na 4:00 a jelo se na výlet. Na crossfitovej výlet. V Bratislavě se totiž konaly obrovské crossfitové závody, víceméně pro elitu, Central Europe Throwdown. Závodilo se jak v jednotlivcích, tak v týmech (2 muži, 1 žena). Tam jsem nesměla chybět. Zatím jako fanoušek, ale kdo ví co bude za rok či za dva, tak jsem to musela omrknout! Z Brna nás tam jel neskutečný počet, proto jsme se nějak naskádali do aut a jelo se.

IMG_0211

Dobré ráno, Bratislavo.

Na závod se sjeli závodníci z nejrůznějších evropských koutů, přes Polsko až po Francii. Musím říct, že teda takhle namotivovaná jsem dlouho nebyla. Kolikrát jsem se při závodě nachytala, že jen stojím s otevřenou pusou a nestačím se těm výkonům divit. Holky házely 50 kg na snatch jako malinu a kluci? Netřeba mluvit. A navíc se teda bylo na co koukat, you know what I mean:D Naše děcka předváděly neskutečný výkony, všichni bojovali strašně statečně a nechali tam duši. Obrovský klobouček:) 

IMG_0158

Pojď, Mergi, pojď!

IMG_0184

Finále týmů – veslo, HSPu a snatche.

IMG_0207

Malá (ale velmi kvalitní) část brněnského fanklubu:)

Navíc byla hala natřískaná stánky s crossfitovým oblečením, nářadím, ochutnávkami (tolik raw tyčinek jsem ještě za den nesnědla) atd. Tak došlo i na nějaké to utrácení! Konečně mám masážní balónek a nádherné oficiální tričko soutěže jsem tam taky nenechala smutně ležet. Především tam byl stánek se skvělou kávou, takže můj osud byl jasný. Za den jsem dala 4 kousky (kofeinová ostuda), protože po 4 hodinách spánku a celý den na nohou to asi ani jinak nešlo! 

Po pozdním návratu domů jsem jen zapadla do postele s úžasným pocitem. Namotivovaná na x tréninků dopředu, po skvělém víkendu se super lidmi a nabitá pozitivní energií. Hned se i do toho pondělka vstává mnohem lépe, to vám musím říct. Jen bych teda spala a včerejší „rest“ v podobě 18 hodin na nohou mi taky uplně nepřidal:D

Ale „Positive mind – positive life.“ Na to nezapomínejte.

Papa, L. 

———–

I just had an amazing weekend. After long time I had no studying to do, got my thesis subject done since Friday so I finally could have been doing stuff like normal person. I turned my head off from all duties and it helped so bad. I felt like myself again.

Saturday’s plan was clear – big family birthday celebration and trying to fit my training in. I had to do some work stuff in the morning, made myself a huge breakfast but when my sister came that her and our cousin are about to go for a run and I knew whats waiting for me at the celebration (a lot of food, obviously:D) I went with them. We planned to do a little jog but it turned to 8 km run. Sun was shining so after the run I was so full of energy. 

IMG_9934

For breakfast I had plantain pancakes with mango puree,goji, chia seeds and grapes. And also 100% coconut spread which I ate in 2 days!:D

12695494_1286376071388777_1083682385_o (1)

I really don’t know what I was trying to do lol. But the run was awesome:)

12714284_1286376238055427_1805887489_n (1)

Family run!

Quick shower and let’s go for the celebration. After long time I wore more make up and I dressed up. It is kind of rare with me lately. #crossfitgirlproblems. We went for a lunch with all family and then we moved to „party“ room where the party started hard:D I kind of really didn’t want to go for the training, I was tired, full and I wanted to spend some time with my crazy family. But again – programming does not wait so I went for the training! Just so you know sometimes I struggle too and I have to make compromises. You just gotta earn it all!

IMG_0020

Lucie, you should really wash the mirror!

IMG_0063

Baked salmon with grilled veggies. That’s my dish!

IMG_0041

Black is my happy color?

We had some maximal weights for clean&jerks on programming on Saturday after Friday’s maximals on snatches. I did not feel like it at all but I probably have weightlifted a lot lately because I got a new PR – incredible 72,5 kg / 160 lb and I did not even squat the clean. Yes yes yes! We finished our training with 14 minute AMRAP (we had to adjust programmed WOD because we could not make it in time:D) full of bar facing burpees and more clean&jerks followed by hanging on rope like monkeys.

IMG_0090

Sometimes change is good.

12508741_10207278372571985_1854377708125355766_n

Monkeys!

After training I got back to the celebration, I ate what I found there and went to bed. Alarm was set on 4 AM on Sunday and we went for a trip. Crossfit trip. In Bratislava there was a huge crossfit competition, basically for elite competitors, Central Europe Throwdown. It was individuals but also team (2 men, 1 woman) competition. I could not miss it. So far only like a spectator and fan but who know what it’s gonna be in a year or two so I had to check it up! There was a lot of people going there from Brno so we fitted in cars and went.

IMG_0211

Good morning, Bratislava!

There were competitors from different parts of Europe, from Poland to France. I have to admit that I haven’t been this motivated in a while. I caught myself staring with opened mouth during competition couple times just wondering how amazing they were. Girls snatching 50 kilos like nothing and guys? I did not have words. And also it was something for girl’s eye, you know what I mean:D Ours were performing astonishingly, they fought so brave and they left it all there. Amazing guys!

IMG_0158

Come on, Mergi, come on!

IMG_0184

Team finale – rowing, HSPU and snatches.

IMG_0207

Little (but great) part of Brno fans!

Also the hall was full of stands with crossfit clothes, equipment, tasting (I have never eaten this many raw bars in one day) and so. So I spend some money haha! I got myself a massage ball finally and I couldn’t leave the beautiful official competition shirt there. Also they had an amazing coffee stand there so my destiny was clear. I had 4 cups during a day because after 4 hours of sleep I had no other choice haha!

I got home late so I just fell into my bad with an amazing feeling. Motivated for another couple trainings, after weekend spent with good people and full of positive energy. It was way better waking up into a Monday full of duties. But I would sleep more and also yesterday’s „rest“ day spent 14 hours on my feet did not add me more energy haha!

But „Positive mind – positive life.“ Never forget that.

Bye bye, L. 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s