INSTA-GIVEAWAY

Krásné páteční odpoledne všem!

Dnes ráno jsem se probudila, mrknu na telefon a co nevidím. 7k sledujících na Instagramu? To jako vážně? Jste prostě nejlepší! Soutěž pro vás plánuji už déle jako poděkování za to jak jste pozitivní, milí, podporující a prostě skvělí. Takže jsem se rozhodla to nějak spojit dohromady a soutěž konečně udělat. 

A o co soutěžíme? O balíček věcí, které mě tak nějak vystihují. Zdravé dobroty, nějaká ta kosmetiky a samozřejmě nějaké ty crossfit věci! 

Pravidla jsou lehká. Stačí na svém instagramovém účtu sdílet tento obrázek s popiskem: „Soutěžím s @luciemin o tento super balíček. :)“, na fotce mě označit a přidat hashtag #mintyblogcz. 

Na Valentýna, neboli 14. února, náhodně vylosuji jednoho, který tento balíček vyhraje. Soutěž platí pouze pro Českou republiku a Slovensko. Pardon, mý američtí přátelé:D

Zatím mám totiž dneska úžasný den (padlo PR na squat snatch 55 kg!!!), takže jsem si řekla, že ho zkusím zpříjemnit i vám. 

Mějte se krásně. Papa, L. 

IMG_0123

Obsah balíčku:

Tělové mléko a krém na ruce Dermacol, 90% čokoláda Lindt, raw tyčinka Cacao&Peanut Nutramino, řasenka L’Oreal, 3x vitamínový doplňěk stravy TrecNutrition, tekutý hořčík též TrecNutrition a crossfitové švihadlo.

———-

Happy Friday afternoon everyone!

I woke up this morning, I checked my phone and what I see. 7k followers on Instagram? Like really? You are the best! I have been planning on doing some contest for you for long time for how positive, sweet, supporting and amazing you are. So I have decided to combine it and finally do the contest.

First I have to say that this giveaway is only for my Czech and Slovakian fans so I have translated it to English only so you know what’s going on. If you have friends or family in Czech you can also participate and I will send the package to them.

And what you can win? It is a pack of stuff which are king of „me“. Healthy snacks, some cosmetics and of course some crossfit stuff.

Rules are easy. You just post this picture on your Instagram account and add a mention „I want to win this package from @luciemin. :)“, add me and also hashtag #mintyblogcz. 

On Valentine’s day, what means 14th of February, I am going to draw a winner. Winner has to have Czech or Slovakian home address.

I have been having such an amazing day today (I PRed my squat snatch with 55 kg / 122 lb) so I wanted to make your even little bit better too. 

Have a wonderful day! Bye bye, L.

IMG_0123

Whats in the package?

Body lotion and hand cream Dermacol, 90% chocolate Lindt, raw bar Cacao&Peanut Nutramino, mascara L’Oreal, 3x vitamin supplement TrecNutrition, fluid magnesium also TrecNutrition and crossfit jumping rope.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s