How I got my .. EAR PIERCED!

Long story short – rozhodla jsem se nechat si propíchnou druhou dírku do ucha (nahoru do chrupavky). Teda nechte mě se opravit – několikrát jsem se rozhodla nechat si propíchnout druhou dírku do ucha. A nikdy to neudělala. Až do minulého týdne.

Takže nakonec je z toho spíše „short story long“! Vždycky se mi to na všech holkách strašně líbilo, ale byla jsem příliš u země a ano, měla jsem strach. Loni při cestování po západním pobřeží USA jsme se s K. v Los Angeles rozhodly, že si necháme jako suvenýr z Ameriky propíchnout pupíky. A když už, tak kde jinde než na hlavní Hollywood boulevard, ať je to pořádný suvenýr! A jestli to bolelo? Překvapivě ne. Pro mě až tak překvapivě, že v tom návalu adrenalinu a žádné bolesti následujíc, jsem jim tam málem omdlela. Ale bylo to super rozhodnutí, nejen, že se mi to v tom pupíku tak strašně líbí, ale taky mi to vždycky připomene to úžasný loňský léto.

Když přišlo tohle léto, tak nějak už od začátku přišla otázka „Tak z loňska máme piercing v pupíku – co letos?“. U mě tetování nepřichází v úvahu, na ostatních se mi to líbí, ale asi bych si ho v životě udělat nenechala. Je to na mě až moc doživotní rozhodnutí (až jednoho dne budu ředitelka té mezinárodní firmy, tetování lezoucí z kostýmku by se mi prostě nehodilo k outfitu, haha). Takže moje myšlenky byly neustále sváděny k tomu onomu chtěnému piercingu do ucha.

Den plynul za dnem a měsíc za měsícem a najednou přišlo na cestování, dvacet dní uteklo ani nevím jak a my se nacházely v New Yorku a na telefonu mi blikl mail – za 24 hodin check-in na váš let do Prahy. Takže den v New Yorku u mě vypadal asi tak, že jsme vždycky šly okolo nějakého piercing studia, zastavily se před ním, já 10 minut rozmýšlela, ale nakonec se šlo vždy dál. Asi 5 hodin do odletu jsme seděly s K. již téměř nabalené u nás na pokoji a já dostala hlad. Pro změnu. Popadla jsem do ruky jen kreditku a rychle pelášila na vedlejší ulici do mého milovaného Chipotle (Ano, chybí mi každý den víc a víc a není den, co bych si na něj nevzpoměla. Ale my se znovu shledáme, neboj lásko!). Kráčela jsem si ulící a v tom vedle mě Claire’s (obchod se šperky, kde mimo jiné i propichují uši). Bylo to strašně impulzivní rozhodnutí, najednou jsem byla vevnitř a domlouvala si, jak velký kamínek mi tam paní píchne. Když ale došlo na vyplňování papírů, byla jsem dotázána na občanský průkaz (jo, vypadám na 16, slyším to skoro denně už) a já jen zhrzeně pokrčila rameny, došla si pro moji lásku Chipotle, rychle se vrátila na pokoj a letělo se domů. Brala jsem to jako znamení, že mi to prostě v Americe vyjít nemá.

        12179873_10206688601428075_517152061_n                                   12178165_10206689733456375_579837060_n

Ale moji mysl to prostě neopustilo, takže minulý týden, když jsem v Tescu vybírala ty nejhezčí batáty (taky nechápu, co to mám za asociace), mi to opět bliklo hlavou a už jsem měla uprostřed obchoďáku v ruce strýčka Googla a následně volala do brněnského studia a objednávala se. Na další den! Na 16 hod. Nikomu jsem neřekla ani slovo, jelikož doma to nebyl uplně nejvíc podporovaný nápad (jo, jsem rebel!).

Na crossfit jsem šla raději už před, nevěděla jsem moc, co čekat, tak abych kvůli bolesti nemusela vynechat. Nebudu to moc prodlužovat, hodně lidí se mě ptalo, kam jsem si to šla udělat – byla jsem v Planet Tattoo Studiu v Brně na Orlí. A spokojenost? Maximální. Ve studiu krásně čisto, všechno náčiní sterilní, slečna velice milá a ochotná, se vším mi poradila, zodpověděla všechny otázky (a že jich nebylo málo) a když došlo na věc, vůbec to nebylo tak strašné. Takové štipnutí, malinečko bolestivější než očkování a bylo hotovo! A já si s úsměvem na tváři odkráčela (čti jako autem odjela) domů. A celý večer pak nedělala nic jiného než si to prohlížela v zrcadle a fotila (smích, smích).

Zatím se to hodí, přes den si žádnou bolest neuvědomuju až na to, když se do toho omylem trefím rukou. V noci se občas probudím, když se na tu stranu převalím, ale je to lepší a lepší. A vůbec toho nelituju – mladá jsem jen jednou, tak proč do toho nejít. Takže pokud o tom někdo přemýšlíte, doufám, že vám můj článek trošku ulehčil rozhodování a výběr salónu též 🙂

Krásný sváteční den přeji!

Lucie

pier

2 Replies to “How I got my .. EAR PIERCED!”

  1. Pěkný! Nasadila jsi mi brouka do hlavy, po tomhle piercingu pokukuju už dlouho a po přečtení Tvýho článku bych si ho nejraději šla nechat teď, hned, okamžitě udělat! 😀

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s